Archiwum: ćwiczenia

ćwiczenia

Nie kupujmy urządzeń do ćwiczeń w ciemno

Jeśli chcemy rozpocząć treningi, lecz nie bardzo wiemy, jakie sprzęt do treningów będzie dla nas odpowiednie, to z pewnością warto wpierw udać się na siłownię. Tam będziemy posiadali możliwość trenować na każdym urządzeniu, dzięki czemu prościej będzie nam podjąć decyzję, co mamy dla siebie zakupić oraz jakie ćwiczenia najbardziej będą wypełniały nasze oczekiwania, jeśli idzie o rzeźbienie własnej sylwetki.

Stereotypy i mity na temat sterydów, czyli praktycznie wszystko na temat ich wpływu na osoby je zażywające

Wielu odwiedzających siłownię w którymś momencie marzy o postawie i wyglądzie kulturysty. Dźwigają więc oni ogromną ilość ciężarów, jedzą kilogramy mięsa, makaronów i różnych odżywek, lecz . I wtedy pojawiają się pomysły zażycia czegoś więcej, a tym czymś są sterydy. Wokół sterydów pojawiło się wiele mitów i legend.

Podstawowe zasady przy rozpoczynaniu przygody z siłownią, plusy treningu obwodowego

Siłownia jest coraz częściej używanym miejscem na poprawę swojej kondycji fizycznej. Wielu ludzi idzie tam przede wszystkim z powodu tego, aby utrzymywać mięśnie w odpowiedniej formie, trochę się zmęczyć i nabrać siły. Lecz w pewnej chwili część z tych osób, zwłaszcza będzie to dotyczyć do panów, chce w intensywniejszy sposób angażować się w trenowanie, a że siłownia kojarzy się przede wszystkim z dużymi mięśniami, to i to staje się głównym celem ćwiczących.

Trenujesz na siłowni? Oto produkty dla ciebie

Każdy doświadczony trener personalny powie, że aby mieć progres na siłowni, powinno się trenować według dobrego treningu i trzymać perfekcyjny jadłospis. Rozmaite suplementy dla aktywnych odgrywają tutaj niewielką rolę. Nie twierdzimy jednak, że są one niepotrzebne – umieją bowiem bardzo ułatwić życie trenującemu. Omawiamy trzy warte swej ceny preparaty, które można zobaczyć w sprzedaży.