Archiwum: skóry

skóry

Jakiego rodzaju zabiegi odmładzające możemy wykonać w gabinetach kosmetycznych?

Wiele pań potrzebuje każdego dnia troszczyć się o śliczny wygląd swojej skóry – zobacz, jakie to łatwe nawet w domowych warunkach. Można by stosować różne zabiegi regenerujące, przykładowo chemiczne peelingi, które są bezpieczne dla młodej cery oraz relatywnie tanie.
Niezwykle szybko dają zauważalne rezultaty oraz można by je niezwykle skrupulatnie dopasowywać odnośnie stężenia kwasu i jego typu do rodzaju oraz zapotrzebowań cery.

Jak dużo kosztuje zabieg liposukcji, czyli odsysania zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej?

Liposukcja, a zatem operacja odnośnie odsysania tkanki tłuszczowej, wabi w sytuacji, kiedy zawodzą przeróżne drakońskie sposoby odżywiania.
Masz dość ciągle zakrytych okrągłych bioder oraz fałd powstałych przez tłuszcz na brzuchu – zanim wydasz jednak duże sumy pieniędzy na liposukcję, zatem odessanie tkanki tłuszczowej, zainteresuj się, czy naprawdę warto wykonać tego typu zabieg oraz jakiego rodzaju są zagrożenia związane z odsysaniem tłuszczu.

Niejedna z nas śni o pięknych oraz zdrowych włosach, ponieważ włosy są symbolem kobiecości

Piękne i zdrowe włosy, to wizytówka niejednej kobiety. Dlatego tak chcemy o nie troszczyć się – myjemy delikatnie, nierzadko nakładamy różnego rodzaju maseczki oraz chodzimy do salonu fryzjerskiego na podcięcie rozdwojonych końcówek.
Aby profesjonalnie troszczyć się o włosy w dzisiejszych czasach, należy się trochę postarać, gdyż naszym kosmykom nie służy irytacja, kiepskie obiady, niedobór witamin i zanieczyszczone powietrze, które w aglomeracjach jest niemal cały czas.

Odnowa skóry z Wellderm

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o takich ludziach powstał unikalny zabieg szybko regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotąd oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg opracowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła tkwi w połączeniu dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które niezwykle skutecznie przywracają młodość skórze.