Archiwum: trening

trening

Jak wspomóc się w walce ze zbędnymi kilogramami? Co zwiększa skuteczność diety oraz treningów?

Odchudzanie się to długi proces. Nie można się namówić na różnego rodzaju diety cud po których w ciągu dwóch tygodni zrzucimy 10 kilogramów. Nie jest to ani zdrowe dla nas ani skuteczne, bo za chwilę nasza waga powróci do stanu poprzedniego albo będzie jeszcze większa. Zatem powinniśmy zrzucać kilogramy na zasadzie wprowadzania zdrowych nawyków do swojego życia, które pozostaną z nami na dłużej.

Jąkanie u dorosłych – sposoby leczenia, rezultaty

W zeszłym roku na srebrnym ekranie królował film „Jak zostać królem”, który dorobił się kilku Oscarów i dużego uznania na całym świecie. Zawierał on losy monarchy brytyjskiego Jerzego VI, mającego uciążliwą wadę wymowy. Bojąc się mówić przed rzeszą swych obywateli, władca zdecydował wynająć logopedę. terapia jąkania zakończyła się sukcesem i królowi udało się opanować uciążliwe jąkanie.

Trenujesz na siłowni? Oto produkty dla ciebie

Każdy znający się na swoim fachu trener personalny zdaje sobie sprawę z tego, że aby mieć progres na siłowni, należy trenować według sprawdzonego treningu i posiadać dobrze ułożony jadłospis. Rozmaite suplementy dla trenujących mają tutaj skromną rolę. Nie twierdzimy jednak, że są one zbędne – potrafią bowiem uprościć życie sportowcowi. Przedstawiamy 3 warte swej ceny suplementy, które można zobaczyć w sprzedaży.

W jaki sposób robić trening, by polepszyć mięśnie klatki piersiowej? Jakie ćwiczenia wykonywać?

Ćwiczenia klatki piersiowej w domu bez specjalnych sprzętów mogą kojarzyć się dosyć amatorsko, lub też z nudnym robieniem pompek. Żeby nie było, pompki to całkiem dobre ćwiczenie, a potwierdzi to dużo osób, mają one masę różnorodnych wariantów, jednak istnieją też inne zestawy ćwiczeń na klatkę piersiową, jakie bez problemu możemy wykonywać w domowym zaciszu. Do tego, jeśli zainwestujemy trochę w ławeczkę oraz kilka hantli, to istnieje większa ilość ćwiczeń, by polepszyć klatkę piersiową.