Jaki sport uprawiasz?

Aktualna propozycja gymów pięściarskich skierowana do wszystkich

Boks kojarzony jest z bezwzględnością. Z reguły wyobraża się tą dyscyplinę jako walkę dwóch barbarzyńców, którzy chcą zrobić krzywdę osobie z którą rywalizują. W takiej bijatyce nie liczy się przeciwnik, ale sukces. Bezwzględność i siła biorą górę nad techniką i sztuką walki. Czy tak należy rozumieć boks? Otóż nie do końca. Okazuje się, że nie jest to sport wyłącznie dla brutali i kryminalistów. W ostatnim czasie niektóre profesjonalne kluby pięściarskie wyszły z propozycją dla każdego, dla kogo sport i rekreacja są ważnymi dziedzinami życia. Każdy więc, kto chce poprawić kondycję i poznać tajniki boksu w celach obronnych, może pójść na trening pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Pomysł na aktywne wakacje

Każdego roku jesteśmy stawiani przed tym samym dylematem. Co zrobić z wakacjami? Leżenie na plaży dla niektórych osób jest mało ciekawe, zwłaszcza gdy nie przepadają za palącym słońcem. Górskie wędrówki najczęściej są wyczerpujące, a przecież lato powinno być momentem relaksu. Może wobec tego spróbować czegoś zupełnie innego? Ciekawym pomysłem może być jazda konna – sport zawierający w sobie aktywność na świeżym powietrzu, a jednocześnie dający ogromną radość oraz szansę kontaktu z końmi – ładnymi i dumnymi zwierzętami.

W jaki sposób robić trening, by polepszyć mięśnie klatki piersiowej? Jakie ćwiczenia wykonywać?

Ćwiczenia klatki piersiowej w zaciszu domowym bez sprzętu mogą kojarzyć się dość amatorsko, albo z nudnym robieniem pompek. Żeby nie było, pompki to całkiem dobre ćwiczenie, a potwierdzi to dużo osób, mają one masę różnorodnych wariantów, jednakże istnieją też inne zestawy ćwiczeń na klatkę piersiową, które z powodzeniem możemy wykonać w swoim domu. Jednocześnie, jeśli zainwestujemy trochę w ławeczkę oraz parę podstawowych hantli, to istnieje większa ilość ćwiczeń, żeby ulepszyć klatkę piersiową.