Archiwum: zabiegi

zabiegi

Światłoterapia – z jakiego względu odznacza się aktualnie tak dużą popularnością wśród Polaków?

Polski klimat niestety nie jest słoneczny. Większą część roku temperatury są naprawdę niskie, a słońce zachodzi dość szybko, w szczególności w miesiącach zimowych. Nie należy się więc dziwić, że w Polsce sporo mówi się o tak zwanej depresji sezonowej, która dotyka ludzi najczęściej jesienią oraz zimą, kiedy tego słońca jest zdecydowanie mniej. Jak sobie z nią radzić?

Powiększanie ust – jak wykonuje się tego typu zabiegi medyczne?

W dzisiejszych czasach panuje kult młodości. Każdy musi pięknie i młodo się prezentować. Ważniejsze zdaje się być opakowanie niż wnętrze. Ale wszyscy doskonale wiemy, że kiedy piękno zewnętrzne idzie w parze z intelektualną pustką, to niestety, ale po pewnym czasie zaczyna się robić nudno. Tak, więc poza tym, że dbamy o to, co dostrzegamy od razu, dobrze też karmić sensownymi treściami nasz umysł. Warto też pamiętać, że jeżeli są jakieś słabe strony urody, które nie pozwalają nam się czuć ze sobą komfortowo, to warto pomyśleć o zabiegach medycyny estetycznej, która pozwala pozbyć się kompleksów.

Odnowa skóry z Wellderm

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o takich ludziach powstał unikalny zabieg szybko regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotąd oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg opracowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła tkwi w połączeniu dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które niezwykle skutecznie przywracają młodość skórze.