Archiwum: zabiegi

zabiegi

Odpoczynek oraz spokój w najlepszych Day Spa w stolicy

Day Spa cieszą się wielką sławą ze względu na zamożną ofertę zabiegową i atrakcyjne ceny proponowanych usług. Od hoteli Spa odróżniają się tym, iż w Day Spa spędza się – jak sama nazwa pokazuje – jeden dzień. Nie każdy ma możliwość wybrania się na weekend do hotelu Spa, wiąże się to nierzadko z całkiem wysokimi kosztami, wobec tego multum osób decyduje się na skorzystanie z usług oferowanych właśnie przez Day Spa.

Powiększanie ust – jak wykonuje się tego typu zabiegi medyczne?

Obecnie panuje kult młodości. Każdy powinien wspaniale i młodzieńczo się prezentować. Istotniejsze wydaje się być opakowanie niż wnętrze. Ale każdy dobrze wie, że gdy piękno zewnętrzne idzie w parze z intelektualną pustką, to niestety, ale dość szybko zaczynamy się nudzić. Dlatego poza tym, że dbamy o to, co widać na pierwszy rzut oka, powinniśmy również karmić sensownymi treściami nasz umysł. Dobrze również pamiętać, że jeśli są jakieś słabe strony urody, które nie dają nam się czuć ze sobą dobrze, to powinniśmy skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, która pozwala pozbyć się kompleksów.

Światłoterapia – z jakiego względu odznacza się aktualnie tak dużą popularnością wśród Polaków?

Polski klimat niestety nie jest słoneczny. Większą część roku temperatury są naprawdę niskie, a słońce zachodzi dość szybko, w szczególności w miesiącach zimowych. Nie należy się więc dziwić, że w Polsce sporo mówi się o tak zwanej depresji sezonowej, która dotyka ludzi najczęściej jesienią oraz zimą, kiedy tego słońca jest zdecydowanie mniej. Jak sobie z nią radzić?

Odnowa skóry z Wellderm

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o takich ludziach powstał unikalny zabieg szybko regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotąd oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg opracowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła tkwi w połączeniu dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które niezwykle skutecznie przywracają młodość skórze.